دستورات پیامکی ردیاب خودرو جی‌پی‌اس ایرانیان

iraniangps.ir

سرقت روزافزون خودروها، اهمیت ارتقا ایمنی خودرو را افزایش داده است. دراین‌بین انواع دزدگیرها و ردیاب‌ها نقش مهمی در تأمین امنیت و جلوگیری از سرقت خودرو ایفا می‌کنند. اگر به‌تازگی یک ردیاب خودرو خریداری کرده‌اید، باید به حسن انتخاب شما تبریک بگوییم. این مقاله برای شما نوشته‌شده است. چراکه در مقاله راهنمای کنترل ردیاب با موبایل قصد داریم دستورات مختلف پیامکی ردیاب را بررسی کنیم. در ادامه همراه جی پی اس خودرو باشید.

دریافت آدرس کامل موقعیت خودرو سرعت و ساعت موقعیت

برای دریافت موقعیت پستی کامل خودرو شامل شهر، خیابان و کوچه کافی است کد دستوری Position123456 را به شماره سیم‌کارت ارسال کنید. دقت داشته باشید که خودرو زیر سقف نباشد و آنتن GPS آن دسترس باشد. پس از گذشت 10 تا 20 ثانیه موقعیت دقیق خودرو برای شما پیامک می‌شود.

فعال‌سازی شنود داخل کابین

برای فعال‌سازی شنود و مکالمه یک‌طرفه داخل کابین کافی است عبارت monitor123456 به سیم‌کارت ارسال و پس دریافت عبارت Monitor ok با دستگاه تماس بگیرید. دقت داشته باشید زمانی که به مکالمه داخل ماشین گوش می‌دهید، قابلیت ردیابی خودرو از کار می‌افتد. برای فعال‌سازی دوباره این قابلیت کافی است عبارت tracker123456 را به شماره سیم‌کارت ارسال و پس از دریافت ok tracker با دستگاه تماس بگیرید. به‌این‌ترتیب قابلیت ردیابی دستگاه دوباره فعال می‌شود.

خاموش کردن خودرو از راه دور با یک پیامک

با ارسال پیامک stop123456 به دستگاه، یک پیامک با کد Stop engine succeed دریافت خواهید کرد. هنگامی‌که خودرو به‌سرعت کمتر از 20 کیلومتر بر ساعت برسد، اتومبیل شما خاموش خواهد شد.

آماده کردن دوباره خودرو برای حرکت

پس از توقف خودرو می‌توانید با ارسال کد resume123456 به دستگاه، مجدداً خودرو را استارت بزنید و به حرکت خود ادامه دهید.

فعالسازی هشدارها

با ارسال دستور Arm123456 میتوانید هشدارهایی نظیر شوک،وارد شدن ضربه به دستگاه و یا خودرو،سرقت باتری، قطع شدن دستگاه،باز شدن سوییچ خودرو و ... از خودرو را فعال کنید در نظر داشته باشید قبل از فعال سازی هشدار باید برای دستگاه ادمین(مدیر) تغریف کنید تا دستگاه برای شماره های تعریف شده هشدار را ارسال کند

چک کردن کامل وضعیت خودرو

با ارسال عبارت check123456 به دستگاه ردیاب می‌توانید اطلاعات کاملی از وضعیت خودرو را دریافت کنید. این اطلاعات شامل موارد زیر است: Power: ON/OFF
Battery: 100%
GPRS: ON/OFF
GPS: OK/NO GPS
ACC: OFF/NO
Door: OFF/NO
GSM Signal: 1-32 The higher digit it shows; the stronger of GSM signals it receives.
Power: ON/OFF
وصل بودن یا قطع بودن برق دستگاه
Battery: 100%
میزان شارژ داخلی دستگاه
GPRS: ON/OFF
قطع یا وصل بودن اینترنت دستگاه
GPS: OK/NO GPS
در دسترس بودن یا نبودن آنتن جی‌پی‌اس
ACC: OFF/NO
خاموش یا روشن بودن ماشین ( درصورتی‌که این قابلیت در دستگاه فعال باشد)
GSM Signal: 1-32
میزان قدرت آنتن دهی موبایل در محدوده

تنظیم ساعت ردیاب

برای تنظیم ساعت ردیاب می‌توانید کدهای:
( time zone123456 4.5 ) برای شش ماه ابتدای سال
( time zone123456 3.5 ) برای شش ماه دوم سال
به دستگاه ارسال کنید و ساعت ردیاب خود را بر اساس ساعت ایران تنظیم نمایید.

Go on top